Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Мобільні телефони – легка здобич для крадіїв
Опубліковано 10 серпня 2018 року о 11:40

Лише протягом однієї доби до працівників Тернопільського відділу поліції звернулося одразу троє мешканців обласного центру. Всі вони стали жертвами зловмисників, в результаті чого втратили свої засоби зв’язку.
 
Один з потерпілих повідомив, що допоки він знаходився на території автовокзалу у цього поцупили мобільний телефон, який він зберігав задній кишені штанів.
 
Ще один заявник розповів, що через те що випив зайвого втратив мобільний. Чоловік зазначив, що подія мала місце в четвер, 9 серпня, близько 4 години ранку в розважальному закладі . Незнайомець скористався моментом, коли власник майна перебрав зайвого та заснув. Незнайомець без труднощів вчинив протиправне.
 
Не залишили осторонь кишенькарі й малолітню тернополянку. Дівчинка залишила ранець на дитячому майданчику без нагляду, саме цим і скористався невідомий. Як наслідок школярка втратила майно вартістю близько 3000 гривень.
 
Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України.
 
Працівники поліції просять мешканців та гостей краю не забути про правила безпеки за допомогою яких можна вберегти майно від рук невідомих.
 
Громадський транспорт, магазин, вокзал, ринок – ідеальні умови для кишенькаря, щоб непомітно заволодіти вашими грошима, цінностями, сумкою.
 
Жертвами переважно стають дівчата,  жінки, пенсіонери, рідше – чоловіки.
 
Тримайте гроші у внутрішній кишені куртки чи піджака. Дістатися внутрішньої кишені та розстебнути її – складно, а крадії люблять легку роботу і малий ризик.
 
Не носіть гаманці та гаджети у задній та нагрудній кишені. Крадії взагалі називають задню кишеню «чужа», бо гроші, які там лежать, уже не ваші, а кишенькаря. І не носіть гаманець, цінні речі в кишенях брюк. Це також дуже доступне місце для чужих рук.
 
Носити гроші у сумці по ринку – не правильно. Думаєте, зі дна чи потаємної кишеньки не вкрадуть? Розріжуть сумку та витягнуть.
 
На ринку люди підсвідомо тримають руки біля грошей з бажанням захистити їх. От у громадському транспорті сумку краще притискати до себе, бо навмисно штовхають, користуються моментом, коли сумка у «вільному стані». Якщо ж ви сидите – ставте перед собою на коліна.
 
У разі якщо ви все таки потерпіли від рук невідомих, не зволікайте, телефонуйте в поліцію.
 
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux