Передчасно відійшов у вічність екскерівник міліції Тернопільщини Василь Облещук

Інформація
З сумом сповіщаємо про те, що  від важкої недуги помер полковник міліції, колишній керівник обласного управління внутрішніх справ Тернопільщини, ветеран органів внутрішніх справ Василь Корнелійович Облещук.
 
 
Важка недуга обірвала життя Василя Корнелійовича сьогодні, 30 квітня. Напередодні, 14 квітня, йому виповнилося 63.
Василя Корнелійовича знала вся Тернопільщина і не тільки. Він був незмінним керівником громадського блоку міліції впродовж 10 років. У квітні 2014 року, у час, коли міліція переживала чи не найгірші часи за свою історію, полковник звалив на свої плечі, здавалося б, непосильну ношу – тернопільчани обрали його керманичем міліції краю і він прийняв цей вибір. До останнього дня на службі, а це понад 35 років, й поза нею вірний присязі полковник віддано і чесно служив людям.
 
Колеги, товариші, друзі згадують його як мудрого керівника, вимогливого та справедливого, чесного та добросовісного, як людину слова, як доброго порадника, як щирого та відданого друга. Таким він залишиться в пам’яті всіх, хто його знав, поважав та любив.   
 
Вічна пам'ять Вам, Василю Корнелійовичу. Хай Господь упокоїть у мирі Вашу душу.
 
Найщиріші співчуття висловлюємо рідним та близьким.
 
Панахида за померлим служитиметься 30 квітня о 20 годині в Домі печалі біля Микулинецького кладовища. Чин похорону - 1 травня о 10 годині. 
 
                          
Колектив Головного управління Національної поліції Тернопільщини