Правоохоронці Тернопільщини встановлюють особу жінки, яка викинула на сміття власну дитину
Опубліковано 30 квітня 2021 року о 10:15
Тіло новонародженого хлопчика на Борщівському сміттєзвалищі 29 квітня близько 13:00 виявили працівники комунального підприємства. Про це вони одразу повідомили в місцеве відділення поліції. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/30WhatsApp_Image_2021-04-30_at_09.42.13_(1).jpg)
За попередніми даними, маля доношене, вагою близько чотирьох кілограм. Воно було загорнуте в дитячу ковдру.
Працівники поліції звертаються до мешканців Борщівського району, а також жителів Чернівецької та Хмельницької областей, які межують з населеним пунктом, де знайшли тіло дитини, з проханням допомогти встановити особу жінки, яка народила та викинула на сміття своє немовля.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/30WhatsApp_Image_2021-04-30_at_09.42.13.jpg)
Правоохоронці припускають, що жінка може звернутися за меддопомогою до лікарів або фармацевтів.
Якщо комусь відомо, що та чи інша жінка перебували на останніх місяцях вагітності або повернулся з-за кордону при надії, а зараз в післяродовому стані і дитина відсутня, повідомляйте на лінію "102" та за номерами: (03541) 2-12-45, (098) 750 83 85, (096) 82 69 993.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/30WhatsApp_Image_2021-04-30_at_09.30.55.jpg)
Можливо хтось з рідних впізнає ковдру. Будь-яка інформація може допомогти встановити особу жінки, яка викинула на сміття власне немовля. Анонімність гарантується.
Нагадаємо, що у приймальній пологового відділення міської лікарні №2 в Тернополі з 2010 року облаштоване «Вікно життя». Матері, які опинилися у складних життєвих умовах, можуть принести та анонімно передати немовлят. За дві останніх доби у "вікні життя" залишили трьох новонароджених - хлопчика та двійнят.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області
Тернопільської області