Патрульні поліцейські через гучномовці інформують містян про карантин

Інформація
Вулицями обласного центру їздять автомобілі патрульних поліцейських і через гучномовці закликають краян дотримуватися карантину. Основні поради: не виходити на вулицю без нагальної потреби, носити захисні маски, уникати скупчення людей, а у разі погіршення самопочуття одразу звертатися до лікарів.
 
Такі превентивні заходи співробітники  Управління патрульної поліції в Тернопільській області почали проводити з початку введення надзвичайної ситуації в області. Поліцейські несуть службу у посиленому режимі та за допомогою службового  автотранспорту через гучномовці здійснюють оповіщення громадян.
 
 
Також під час щоденного патрулювання поліцейські проводять профілактичні бесіди з водіями і пасажирами та надають допомогу в межах своєї компетенції.   
 
Під пильною увагою патрульних перебувають перевізники підприємств, установ та організацій критичної інфраструктури. З ними  здійснюють роз'яснювальну роботу  із щодо дотримання правил перевезення пасажирів в умовах карантинних обмежень, зокрема, необхідність перебування пасажирів в захисних масках. За нехтування правил злісних порушників притягуватимуть до відповідальності.
 
- Інформуємо людей про важливість дотримання карантину, проводимо профілактичні бесіди, наголошуємо щодо недопущення порушень. Від того, як люди будуть дотримуватися обмежувальних заходів буде залежати їхнє здоров’я, -  розповідає інспектор УПП Роман Іваник.
 
Патрульні поліцейські закликають мешканців області з розумінням поставитися до таких заходів, дотримуватися  умов карантину, щоб не допустити масового поширення коронавірусної хвороби.
 

 

 
Відділ комунікації
поліції Тернопільської області