Житель Кременеччини викрадав запчастини з колій
Опубліковано 05 березня 2021 року о 11:58
Заробити на викрадених із залізничної колії металевих запчастинах планував житель одного із сіл Кременецького району. Він впродовж кількох днів знімав комплектуючі.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/5photo5336801567896088764.jpg)
Про відсутність деталей на залізничному полотні на лінію "102" повідомили працівники колії. Вони виявили ушкодження в семи місцях гальмування.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/5photo5336801567896088793.jpg)
Проведеними слідчо-розшуковими заходами оперативники встановили особу чоловіка, ймовірно причетного до злочину.
За словами начальника сектору кримінальної поліції Кременецького райвідділу Андрія Валецького, викрадач і раніше потрапляв в поле зору правоохоронців за дрібні крадіжки. Цього разу заробити на прожиття вирішив, здаючи деталі на металобрухт.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/5WhatsApp_Image_2021-03-05_at_10.19.21.jpg)
Крадіжки вчиняв на діючій транспортно-вантажній колії. Її кілька разів на тиждень використовують для перевезення вантажів. Електрички даним шляхом не їздять. Проте відсутність даних деталей, каже Андрій Валецький, могла призвести до перекидання вагонів.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/5WhatsApp_Image_2021-03-05_at_10.19.24.jpg)
За кілька днів підозрюваний викрав більше чотирьохсот болтів та підкладні конструкції. Сума збитків встановлюється. Запчастини знімав за допомогою невеличкої сокирки. Частину краденого встиг здати на металобрухт, а іншу сховав за місцем проживання.
Даний факт правоохоронці внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно статті 185 частина 1 ККУ.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області
Тернопільської області