З храму на Збаражчині невідомі викрали ікону Почаївської Божої Матері
Опубліковано 15 липня 2019 року о 10:38
У ніч з 11 на 12 липня невідомі проникли до храму Преображення Господнього у селі Гніздичне Збаразького району. Про це поліцейських повідомив настоятель церкви, протоієрей Іван Лесик.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/2019/July/3.jpg)
Зі слів священника, ввечері напередодні свята Апостолів Петра і Павла храм був зачинений, а зранку, прийшовши на богослужіння, він помітив, що всередині все перекинуто. Найімовірніше, крадії шукали якісь цінності.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/2019/July/7.jpg)
Слідчо-оперативна група, виїхавши на місце події, обстежила храм і з’ясувалося, що крадії проникли всередину, відваживши металопластикове вікно. З церкви зникла посріблена ікона Почаївської Матері Божої. Наразі встановлюється її історична цінність.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/2019/July/2.jpg)
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано частиною 3 статті 185 ККУ. Тривають слідчо-оперативні заходи.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області