Виїзд на смугу зустрічного руху - причина травмування мотоцикліста
Опубліковано 01 травня 2024 року о 10:40
У реанімаційне відділення лікарні з переломами та іншими тілесними ушкодженнями бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала жителя Мельниці-Подільської громади. П'ятдесятирічний чоловік травми отримав у результаті дорожньо-транспортної пригоди.
Аварія трапилася 30 квітня близько 18:00. При виїзді слідчо-оперативної групи з'ясувалося, що на трасі Тернопіль-Скала-Подільська-Жванець, між населеними пунктами Урожайне-Вигода, водій автомобіля "Volkswagen Passat" виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся із мотоциклом "Spark".
У обох кермувальників взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області
![](Зображення WhatsApp, дата_ 2024-05-01 о 10.37.21_f734a4b0.jpg)