Водій автомобіля VW Golf збив семирічного велосипедиста
Опубліковано 10 липня 2019 року о 13:14
Дорожньо-транспортна пригода трапилася 9 липня в селі Сороки Бучацького району на автодорозі Бучач-Возилів. Під колесами автомобіля Volkswagen Golf IV опинився семирічний хлопчик.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/bu41.jpg)
Першокласник разом із своїм товаришем їхали узбіччям дороги. В якийсь момент потерпілий змінив напрямок руху та повернув ліворуч не переконавшись в безпечності такого маневру. В цей час повз проїжджала іномарка. Саме під її колеса потрапив хлопчик.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/bu42.jpg)
У дитини закрита черепно-мозкова травма, струс, травма гомілки та живота. Його доправили до лікарні.За попередньою інформацією, водій авто був тверезий і їхав, дотримуючись бокового інтервалу.
![](/assets/sites/tp/bu43.jpg)
Подія внесена в ЄРДР відповідно до статті 286 ККУ. Триває слідство.
Поспілкувалися правоохоронці і з батьками хлопчиків та нагадали правила дорожнього руху: рухатися по проїзній частині на велосипедах дозволяється особам, що досягли 14-річного віку.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області
Тернопільської області