Портал в режимі тестування та наповнення
В Тернополі відбувся турнір поліцейських з бойового самбо
Опубліковано 18 січня 2022 року о 12:45

В обласному центрі 17 січня відбулися змагання з боротьби самбо. Учасниками поєдинку стали правоохоронці краю. Перемогу в турнірі здобули поліцейські роти поліції особливого призначення.

У змаганнях за першість боролися сім команд різних структурних підрозділів, серед яких бійці спецпідрозділів РПОП, КОРД та працівники відділів та відділень поліції області.

У ході турніру його учасники мали змогу показати власні бойові навички та поділитися досвідом із колегами. Загалом у боротьбі за першість взяли участь 49 поліцейських , які змагалися як у командному, так й в індивідуальному заліку у різних вагових категоріях.

За підсумками етапів конкурсу, у командних змаганнях перемогу здобули працівники роти поліції особливого призначення, друге місце посіли бійці КОРД, а третє –правоохоронці Бережанщини.

В особистому заліку у ваговій категорії до 58 кілограмів золото виборов Процюк Святослав, Сергій Бугай переміг у категорії до 64 кілограм, до 71 кг першість виборов Балацький Сергій, а до 79 кг –Палюх Павло. В важких вагових категоріях: до 88 кг – першу сходинку зайняв спецпризначенець РПОП Віктор Кохно, а Кичак Євгеній посів перше місце, однак у ваговій категорії до 98 кілограм. Найсильнішим в категорії понад 98 кг став Саламон Василь.

На завершення змагань усім призерам вручили грамоти та кубки від Головного управління національної поліції в Тернопільській області.