Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
У змаганнях з поліатлону першість вибороли працівники Головного управління Національної поліції в Тернопільській області
Опубліковано 25 травня 2018 року о 11:40

В четвер, 24 травня відбувся чемпіонат Тернопільської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада-2018».

Вісімнадцять учасників у складі семи команд колективів фізичної культури виборювали звання найкращого спортсмена.

Чемпіонат проводився за програмою чотириборства: біг на 60 або 100 метрів, плавання на 50 або 100 метрів, біг на 1000 або 3000 метрів та стрільба з пневматичного пістолета. За підсумками всіх етапів визначили переможців у загальнокомандному заліку.

Першість здобули спортсмени Головного управління Нацполіції області, другу сходинку зайняли працівники Управління поліції охорони краю. Бронзу завоювала команда Управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

Переможцями змагань у свої вікових групах стали: Людмила Біблів – з Тернопільського відділу поліції (вікова група жінок 18-29 років), Руслан Даньків – представник Управління поліції охорони в Тернопільській області (вікова група чоловіків 18-29 років), Устим Дябло – працівник Головного управління Нацполіції (вікова група чоловіків 30-39 років) та Володимир Логойда з поліції охорони (вікова група чоловіків 40-49 років).

Переможців та призерів змагань привітав заступник начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Михайло Білецький нагородив кубками, дипломами та грамотами обласної організації «Динамо».