У Тернополі відзначили п'яті роковини боїв під Дебальцевим
Опубліковано 18 лютого 2020 року о 15:35
Поминальні заходи з нагоди 5-ї річниці боїв за Дебальцеве відбулися 18 лютого у Тернополі. Пам’ять загиблих героїв вшанували і працівники поліції Тернопільщини.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/6.jpg)
П’ять років тому, на Дебальцівському плацдармі точилися найзапекліші бої. Наші захисники мужньо вели боротьбу з противником. Після тривалої оборони українські військові все ж залишили місто. Вони виходили під постійними обстрілами противника. У так званому котлі загинули сотні біців. Їхня відвага та їхній патріотизм – гідні наслідування.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/3.jpg)
Спільною молитвою героїв трагічних подій вшанували представники місцевої влади, правоохоронці, матері загиблих, військові, громадські активісти та небайдужі мешканці Тернополя.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/9.jpg)
Після панахиди присутні поклали квіти до меморіальної стели загиблим за волю України та запалили свічі пам’яті.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області