Ще на початку жовтня працівники районного управління поліції отримали інформацію про те, що житель обласного центру реалізовує наркотичні засоби та психотропні речовини.
Оперативники почали документувати протиправну діяльність підозрюваного і зібравши достатньо доказів, повідомили йому про підозру відповідно до ч.2 ст. 307 ККУ й обрали запобіжний захід - тримання під вартою.
У ході перевірки слідчі встановили, що тернополянин купував наркотики через інтернет-магазини, а потім перепродував психотропні речовини уже своїм клієнтам.
Чоловік уже не вперше потрапляє в поле зору працівників поліції. Його притягували до кримінальної відповідальності згідно із статтею 309 ККУ.
Триває досудове розслідування.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області
![](Зображення WhatsApp, дата_ 2023-11-13 о 13.02.12_9ab7b90f.jpg)