У Мельнице-Подільській громаді поліцейські-ветерани війни зустрілися з представниками молодіжної громадської організації
Захід відбувся в рамках національно-патріотичного виховання молоді.
Поліцейські-ветерани російсько-української війни Сергій Танасійчук та Ігор Бугера спілкувалися з представниками молодіжної громадської організації Тернопільського обласного осередку Всеукраїнського дитячого творчого об’єднання «Крокс» (Культурних, Розумних, Організованих, Кмітливих, Спритних). У смт Мельниця-Подільська у дітей проходив кубок з інтелектуально-розвивальних ігор.
Під час зустрічі ветерани розповіли про свій бойовий досвід на передовій. Обоє пройшли найгарячіші ділянки фронту у складі стрілецького батальйону поліції Тернопільщини. Майже два місяці вони під постійними обстрілами та атаками ворожих дронів разом із побратимами мужньо утримували позиції на Торецькому напрямку.
За мужність і стійкість Ігор Бугера нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України». Поліцейські також відзначені почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Срібний Хрест».
Діти активно долучалися до розмови, ставили запитання та слухали історії ветеранів.
Нині обоє бійців після фронту продовжують службу в поліції: Сергій Танасійчук -співробітник Чортківського районного управління поліції, а Ігор Бугера - Борщівського відділення поліції.
Під час зустрічі поліцейські продемонстрували дітям екіпірування, яке використовують під час служби. Також провели з ними профілактичні бесіди щодо мінної безпеки та булінгу.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області