У двох автопригодах на дорогах Тернополя та області травмувалися люди
Опубліковано 22 січня 2021 року о 10:45
Дві дорожньо-транспортних пригоди 21 січня трапилося на дорогах області. Близько 18:00 водій автомобіля Volkswagen збив жінку.
При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що потерпіла переходила дорогу на нерегульованому пішохідному переході.
Сімдесятичотирилітню жінку з закритою черепно-мозковою травмою, струсом, відкритим переломом правої гомілки бригада швидкої допомоги доправила до лікарні.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/22WhatsApp_Image_2021-01-21_at_20.52.29_(1).jpg)
Водій попередньо тверезий. У нього відібрали взірці крові для перевірки на вміст алкоголю. Чоловік каже, що помітив на дорозі людину занадто пізно і не встиг загальмувати.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/22WhatsApp_Image_2021-01-21_at_20.52.29.jpg)
Ще одну автопригоду зареєстрували правоохоронці на перехресті дороги сполученням Броди-Підкамінь-Залізці-Тернопіль та Обхід м. Тернопіль. Там близько 16:20 водій автомобіля Audi A6 виїхав з другорядної дороги на нерегульоване перехрестя та допустив зіткнення з вантажним транспортним засобом із напівпричепом.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/22WhatsApp_Image_2021-01-21_at_20.52.28.jpg)
В результаті удару в кюветі опинилися і легківка, і вантажний автомобіль. Травми отримав пасажира Audi A6. У чоловіка закритий перелом плечової кістки.
Обидві автопригоди внесені в ЄРДР згідно статті 286 частина 1 ККУ. Триває слідство.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області
Тернопільської області