У ДТП на дорогах Тернопільщини постраждало троє осіб
Троє травмованих, серед яких один неповнолітній - наслідки дорожньо-транспортних пригод, які трапилися на дорогах Тернопільської області 7 травня.
Порушення правил дорожнього руху відповідно до частини 1 статті 286 Кримінального кодексу України розслідують працівники Зборівського відділення поліції. Близько 9 ранку на спецлінію "102" надійшло повідомлення про аварію з потерпілими в селі Озерна.
При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що на трасі Тернопіль-Львів-Рава-Руська житель Черкас, керуючи автомобілем Volkswagen Т4, виїхав на зустрічну смугу руху та зіткнувся з автомобілем Citroen Berlingo.
З численними забоями та саднами до лікарні звертався кермувальник мінівена. Чоловіку надали меддопомогу та відпустили за місцем проживання, а от пасажирку з іншого транспортного засобу, черкащанку 1961 року народження, госпіталізували.
Ще одну автотрощу з потерпілими зареєстрували працівники поліції в селі Білокриниця. За попередньою інформацією, водій автомобіля Volkswagen Passat, здійснюючи поворот, допустив зіткнення з мотоциклом марки GEON DAKAR GNS 300.
Мототранспортом керував одинадцятикласник з Рівненської області. Неповнолітнього з тілесними ушкодженнями госпіталізували до анестезіологічного відділення.
У всіх водіїв взяли зразки крові для перевірки на стан сп'яніння. Слідчі поліції з'ясовують причини автопригод.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області