У аварії на Тернопільщині загинув чоловік
Опубліковано 20 лютого 2018 року о 16:55
У дорожньо-транспортній пригоді загинув чоловік, 1966 року народження. Автопригода трапилася 20 лютого близько 10:00. На автодорозі Стрий-Знам'янка не розминулися автомобілі ВАЗ 2108 та вантажівка DAF.
![](/assets/sites/tp/bah1.jpg)
На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановлюють причини зіткнення. Проте дана автопригода стала летальною для кермувальника легкового автомобіля. Чоловік від отриманих травм загинув на місці аварії.
![](/assets/sites/tp/bah2.jpg)
Пасажира легківки, дружину загиблого, оглянули лікарі бригади швидкої допомоги. За попередніми даними, у жінки черепно-мозкова травма та гематома обличчя. Від госпіталізації потерпіла відмовилася.
![](/assets/sites/tp/bah4.jpg)
Подія внесена в єдиний реєстр досудових розслідувань за статтею 286 частина 2 ККУ. Триває слідство.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області
Тернопільської області