Тернополянин заробляв на життя, викрадаючи акумулятори
Опубліковано 14 березня 2018 року о 16:30
Десять акумуляторів з п'яти вантажних автомобілів менш як за місяць викрав невідомий у Тернополі. Перші скарги почали надходити до Тернопільського відділу поліції ще в двадцятих числах січня.
![](/assets/sites/tp/2018/March/ak1.jpg)
За словами заступника начальника відділення слідчого відділу ТВП Тараса Сиротюка, потерпілі скаржилися, що у них злодії познімали акумуляторні батареї. Всі крадіжки відбувалися вночі, коли транспорт стояв припаркований на автостоянках. З однієї вантажівки забирав одразу дві батареї.
У ході проведених слідчо-оперативних заходів працівники поліції вийшли на слід підозрюваного. Ним виявився житель Тернополя, 1981 року народження. Чоловік пішов на злочин, аби підзаробити.
![](/assets/sites/tp/2018/March/ak2.jpg)
За попередньою інформацією, вартість не нового акумулятора для вантажного автомобіля коливається від двох до п'яти тисяч гривень. Чоловік у крадіжках зізнався і сказав, що продавав батареї. Цінив їх трохи більше тисячі гривень.
![](/assets/sites/tp/2018/March/ak3.jpg)
В поле зору правоохоронців раніше він не потрапляв. Зараз чоловікові уже оголосили підозру відповідно до статті 185 частин 1,2 та 3 ККУ. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.
![](/assets/sites/tp/2018/March/ak4.jpg)
Триває слідство і перевіряється підозрюваний на причетність до схожих злочинів.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області
Тернопільської області