Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Тернополянка потрапила в шахрайську пастку з купівлею авто для ЗСУ

Опубліковано 10 грудня 2024 року о 11:21

Майже 258 тисяч гривень переказала жителька обласного центру інтернет-шахраєві. Жінка хотіла допомогти приятелю, придбавши авто на фронт, натомість стала жертвою афери.

Заявниця намагалася допомогти знайомому, який захищає територіальну цілісність держави. В інтернеті вона знайшла оголошення про продаж автівки для бійців Збройних сил України. Тернополянка зателефонувала до автора публікації й узгодила вигідні умови покупки. Чоловік пообіцяв швидко пригнати авто за кордону. Жінка погодилася та переказала обумовлену суму, як передоплату за автомобіль.

За декілька днів їй зателефонував аферист й попросив ще грошей, ніби-то за страхування. Як наслідок тернополянка здійснила декілька транзакцій для вирішення різних труднощів про які їй розповідав аферист. Загалом жінка переказала 257 756 гривень. Коли шахрай знову подзвонив й попросив гроші, тернополянка зрозуміла, що це афера. За допомогою вона звернулася до правоохоронців.

Відомості про подію слідчі Тернопільського РУП внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 3 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Працівники поліції вживають заходів, аби встановити та притягнути зловмисників до відповідальності.

Поліцейські нагадують жителям області: не надсилайте кошти невідомим особам. Переконайтеся, чи дійсно автомобіль існує, а посередник – не черговий шахрай. 

Відділ комунікації поліції Тернопільської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux