Тернопільські поліцейські та ветерани ОВС вшанували пам’ять народного генерала Романа Подсаднюка
Опубліковано 23 березня 2018 року о 14:30
Cьогодні 20-ті роковини з дня смерті народного генерала Тернопільщини Романа Олександровича Подсаднюка. Важка недуга вирвала його із життя 23 березня 1998 року. Йому тоді було лише 51.
Смерть забрала тіло, та пам’ять про цю людину, котра була першим генералом міліції Тернопільщини часів незалежності , котру називали народним генералом живе в його синах, онуках. Не стерти спогадів із сердець друзів, товаришів, колег.
Сьогодні вони зібралися біля могили на цвинтарі, де похоронений Роман Подсаднюк, аби згадати його добрі справи, пом’янути, покласти квіти.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області