Тернопільські поліцейські навчають школярів зростати законослухняними громадянами
Опубліковано 04 грудня 2018 року о 12:21
Незвичайний правовий урок відбувся днями у тернопільській ЗОШ №6. До учнів з повчальними порадами завітали працівники поліції, а з показовим виступом – чотирилапий працівник обласного кінологічного центру.
![](/assets/sites/tp/2018/december/shk1.jpg)
Начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області Петро Тихович в цікавій та доступній формі ознайомив учнів з поняттями «правомірна поведінка», «правопорушення», застеріг дітей і від жорстокості щодо однокласників та на прикладах показав негативні наслідки такої поведінки.
![](/assets/sites/tp/2018/december/shk2.jpg)
Правоохоронці наголосили, що застосування фізичних покарань, обмежень їх прав і свобод є насильством і не може застосовуватися ні однолітками, ні батьками, ні вчителями навіть у педагогічних цілях. Обговорили гості в погонах з дітками і правила безпечної поведінки на дорозі та вулицях, як діяти, якщо виявили небезпечні предмети.
Школярі не тільки слухали різні повчальні розповіді, а й вчилися аналізувати, яке саме правопорушення вчинено, активно ставили запитання. Цікавило підлітків, хто нестиме відповідальність за проступки неповнолітніх, які права мають діти. Такі уроки є дуже корисними, кажуть самі учні, адже навчають як правильно, а головне, законно діяти діяти в різних ситуаціях.
![](/assets/sites/tp/2018/december/shk3.jpg)
Та найбільше захоплення як найменших школярів, так і у старшокласників викликав службовий собака Річчі, місцева зірка у багатьох навчальних закладах області. Пес здобував гучні оплески за уміле виконання завдань від свого тренера - кінолога Миколи Крайніка.
![](/assets/sites/tp/2018/december/shk.jpg)
Сфотографуватися з чотирилапим помічником хотіли усі. Діти також дізналися про особливості роботи кінологічної служби та як тренують собак.
![](/assets/sites/tp/2018/december/shk5.jpg)
Керівник навчального закладу Олександр Остапчук подякував поліцейським за співпрацю та зазначив, що вже традиційні зустрічі правоохоронців та учнів дають позитивний результат, адже допомагають зрозуміти Закон.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області