Тернопільські оперативники затримали вбивцю
Опубліковано 16 липня 2018 року о 13:20
Вбивство інкримінують оперативники Тернопільщини жителю села Петриків. Чоловік позбавив життя свого знайомого. Тіло шістдесятирічного мешканця обласного центру виявили в помешканні підозрюваного правоохоронці 14 липня.
![](/assets/sites/tp/petr1.jpg)
За словами заступника начальника Головного управління Національної поліції Тернопільщини Володимира Галевича, напередодні потерпілий разом зі своїм вбивцею у його ж помешканні розпивали спиртні напої.
![](/assets/sites/tp/petr2.jpg)
Підозрюваний на деякий час вийшов, залишивши на столі у кімнаті гроші. Аби товариш не щез з гривнями, закрив його у кімнаті. За кілька хвилин він повернувся, але коштів уже не було.
![](/assets/sites/tp/petr3.jpg)
Знайомий почав стверджувати, що нічого не брав. Господар оселі схопив сокиру і кілька разів вдарив нею гостя. Після цього знаряддя вбивства він викинув у пічку, допив решту алкоголю і ліг спати. Вранці прокинувся і побачив, що накоїв. Про свій вчинок повідомив у поліцію самостійно.
Слідчо-оперативна група, яка виїжджала на місце злочину, лише зафіксувала смерть. Тіло загиблого направили на експертизу.
![](/assets/sites/tp/petr4.jpg)
Підозрюваного затримали відповідно до статті 208 КПК. 15 липня йому оголосили підозру відповідно до статті 115 частина 1 ККУ - вбивство. Вирішується питання про обрання тернополянину запобіжного заходу, а саме - тримання під вартою.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області
Тернопільської області