Портал в режимі тестування та наповнення
Поліцейські Тернопільського КОРДу вибороли призові місця у змаганнях з пауерліфтингу
Опубліковано 27 лютого 2020 року о 12:36

Першість у змаганнях під назвою Кубок Кия UPC 2020, які відбулися в столиці, посіли працівники Тернопільського спецпідрозділу Корпусу-оперативної раптової дії.  Для поліцейських  спортивні випробування принесли незабутні враження та призові місця.

Учасники змагалися у пауерліфтингу з різних дисциплін та різних вагових категоріях. У підйомі штанги на біцепс у ваговій категорії 75 кг перше місце посів поліцейський Іван Загорський. Також спецпризначенець виконав необхідні нормативи та, відповідно до результатів,  здобув почесне звання майстра спорту.

Тернопільский спецпризначенець Сергій Дроздов виборов золото в жимі штанги вагою 120 кг. Правоохоронець також здобув і срібну нагороду у підйомі штанги на біцепс та виконав необхідні нормативи на кандидата в майстри спорту в обох номінаціях.

Усіх переможців організотори нагородили медалями та грамотами.