Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Смертельна ДТП на Тернопільщині: поліція з’ясовує обставини нещастя

Опубліковано 11 листопада 2025 року о 11:10

Одна людина загинула, двоє потрапили до лікарні - наслідки дорожньо-транспортної пригоди на Тернопільщини. Аварія трапилася 10 листопада близько 17:30. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група Бучацького відділення поліції та слідчі з розслідування злочинів у сфері транспорту ГУНП в Тернопільській області

За попередньою інформацією, на автодорозі Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль зіткнулися Fiat Fiorino, водій якого рухався у напрямку Тернополя, та Ford Transit.

На момент аварії в мікроавтобусі перебувало п'ятеро людей. У іншому авто лише водій. У результаті удару бригада екстреної медичної допомоги доправила до лікарні трьох потерпілих- обох кермувальників, а також пасажира з автомобіля Ford. Проте врятувати життя останнього не вдалося. Загиблий - 22-річний житель Івано-Франківської області. У важкому стані знаходиться і водій мікроавтобуса.

У водіїв взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство відповідно до частини 2 статті 286 Кримінального кодексу України.

 Відділ комунікації поліції Тернопільської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux