Здавна на Україні існує повір’я, що якщо до оселі на свята завітають колядники, то прийдешній рік подарує господарям здоров’я, злагоду та добробут. Саме з такими побажаннями до Головного управління Нацполіції краю прийшли вихованці відомчого дошкільного навчального закладу. Дітлахи колядками та посіванням зичили поліцейським всього найкращого в новому році.
Колядників та їхніх вихователів радо зустрічали керівництво та особовий склад тернопільської поліції. Маленькі гості підготували справжню святкову програму: гарно співали колядок, розповідали вірші, сіяли зерном, бажаючи усім правоохоронцям здоров’я, миру, злагоди та добра.
Як і годиться за українськими традиціями, за щирі побажання та віншування малеча отримала від господарів-правоохоронців солодкі подаруночки.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області