Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Силовики Тернопільщини змагались у чемпіонаті з легкоатлетичного кросу
Опубліковано 30 серпня 2018 року о 12:39

На базі ФСТ «Динамо» відбувся чемпіонат ГУНП в Тернопільській області з легкоатлетичного кросу. Спорт являється невід’ємним атрибутом кожного правоохоронця, адже у своїй діяльності вони забезпечують охорону правопорядку та завжди мають бути фізично здоровими та витривалими.

За словами начальника сектору професійного навчання УКЗ Олексій Криворучка, у змаганнях взяли участь 64 учасники з 18 команд відділів та відділень поліції, серед яких й команди працівників КОРДу та роти поліції особливого призначення.

До програми змагань входив біг на дистанції 1000, 3000 та 5000 метрів. Участь брали як сильна частина людства, так і жінки.

Переможцем загальнокомандного заліку змагань стала збірна гравців Корпусу оперативно-тактичної дії. Срібло вибороли працівники Лановецького відділення поліції, а бронзу здобула команда з Кременеччини.

В особистому заліку серед жінок першу сходинку посіла Євгенія Купчик (Збаразьке ВП), друге – Марія Церковнюк (Лановецьке ВП), третє – Надія Масик (Тернопільське відділення).

Володимир Довгополий з міського відділу поліції виборов першість у забігу на дистанції на 1000 метрів.

У легкоатлетичному кросі на 3 та 5 тисяч метрів призові винагороди здобули поліцейські Віталій Кравчук та Максим Прохоренко.

Переможців та призерів змагань нагородили кубками, дипломами та грамотами.