Ревнощі та сварка стали причиною вбивства студентки з Тернопільщини
Опубліковано 16 вересня 2019 року о 11:30
Близько десяти ножових поранень в руки та область грудної клітки завдав тридцятичотирирічний чоловік своїй знайомій. Вісімнадцятирічна дівчина від отриманих травм померла дорогою до лікарні.
Нещастя трапилося 14 вересня у селі Воля Теребовлянського району. За словами начальника Теребовлянського відділу поліції Сергія Осадци, потерпіла впродовж кількох років зустрічалася зі своїм вбивцею.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/terebov4.jpg)
Друзі потерпілої розповідають, що пара не спілкувалася близько трьох тижнів, оскільки дівчина поїхала на навчання до Тернополя. Вона - студентка другого курсу місцевого вишу.
Приїхала жителька Теребовлянщини в район на свято разом з друзями - хлопцями та дівчатами. У момент, коли юнаки відійшли від подруг, до їхньої знайомої підбіг невідомий чоловік та почав кричати, а потім, витягнувши ніж, став наносити їй удари. За дівчину вступився один з хлопців. Його також нападник поранив.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/terebov3.jpg)
Після цього зловмисник втік у невідомому напрямку, а його жертва померла дорогою до лікарні. Пораненому хлопцеві надали меддопомогу. Загрози його життю немає.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/terebov2.jpg)
Сергій Осадця каже, що на пошуки зловмисника по тривозі підняли Теребовлянський відділ поліції, кінологів, спецпризначенців. Правоохоронці перевіряли район та лісосмугу. Знайшли нападника над ранок. Він переховувався у лісі, неподалік власного помешкання.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/terebov1.jpg)
Чоловіка затримали відповідно до статті 208 КПК. Йому повідомили про підозру за статтею 115 частина 1 ККУ - умисне вбивство. Одна з версій вбивства, яку розглядають слідчі - ревнощі. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу. Триває слідство.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області
Тернопільської області