Двоє старшокласників з тілесними ушкодженнями потрапили до лікарні. Хлопці отримали травми в результаті дорожньо-транспортної пригоди.
Аварія трапилася 8 травня близько 9:40 неподалік села Росохач Чортківського району. При виїзді слідчо-оперативної групи з'ясувалося, що водій автомобіля "Mitsubishi Pajero", з'їжджаючи з головної дороги, допустив зіткнення мотоциклом "Yamaha", який рухався в попутньому напрямку.
Мототранспортом керував сімнадцятирічний житель Чортківського району. Хлопця разом із однолітком бригада екстреної меддопомоги доправила до лікарні. Юнаків госпіталізували.
У водіїв взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство відповідно до статті 286 Кримінального кодексу України.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області
![](Зображення WhatsApp, дата_ 2024-05-09 о 11.35.50_8569c6ed.jpg)