За даним фактом розпочато кримінальне провадження.
До співробітників відділення поліції №3 м. Теребовля надійшло повідомлення від жительки громади про те, що невідома особа шахрайським способом викрала з її банківської картки 59 тисяч гривень.
За словами потерпілої, їй зателефонував невідомий, який представився працівником банку. Він повідомив, що з її картки нібито намагаються незаконно зняти кошти. Аби убезпечити гроші, потрібно провести деякі банківські операції. Жінка повірила і зробила все, як сказав співрозмовник. У результаті з картки зникли кошти.
За цим фактом поліцейські розпочали досудове розслідування за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Правоохоронці встановлюють особу телефонного афериста.
Поліцейські застергіають: ніколи не повідомляйте стороннім особам реквізити картки, паролі чи коди з SMS. Не виконуйте жодних фінансових операцій за вказівками незнайомців по телефону або через месенджери.
Якщо ви потерпіли від шахраїв, телефонуйте на спецлінію 102. Для оперативного надання допомоги від працівників Департаменту кіберполіції Національної поліції України звертайтесь за номером 0(800) 50-51-70.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області
