Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Правоохоронці змагалися на бігових доріжках
Опубліковано 11 вересня 2018 року о 15:51

Змагання з легкоатлетичного кросу за програмою «Динаміада-2018» серед правоохоронців краю провели  11 вересня на набережній Тернопільського ставу. Організувала забіг Тернопільська обласна організація ФСТ  «Динамо».

Участь у змаганнях взяли 27 спортсменів з 6 команд. Серед учасників - колективи фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області.

Жінки та чоловіки долали відстань 1000 метрів. Також представники сильної статті  змагалися з бігу на дистанції 3000 і 5000 метрів.

Перемогу у змаганнях здобула команда  управління поліції охорони в Тернопільській області. Друге місце посіла команда управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. На третій сходинці – обласне управління патрульної поліції.

В особистому заліку серед жінок найкращий результат з кросу продемонструвала  працівниця управління поліції охорони Христина Паньків. Серед чоловіків переможцями на дистанціях 1, 3 та 5 кілометрів відповідно стали:  рятувальник Назар Даньків, співробітник підрозділу управління охорони Руслан Даньків   та Андрій Теслюк з управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Переможців та призерів змагань нагородили кубками, дипломами та грамотами.

Як розповів заступник голови обласної організації ФСТ «Динамо» України Володимир Небесний, невдовзі заплановано проведення ще одних змагань за програмою  «Динаміада-2018». Чемпіонат боротьби з самбо, який відбудеться у жовтні, стане заключним у цьогорічному спортивному сезоні.  Відтак буде підведено підсумки загальнокомандного заліку усіх змагань за програмою «Динаміада-2018».