Правоохоронці Тернопільщини долучилися до святкування Міжнародного дня захисту дітей
Опубліковано 01 червня 2018 року о 15:33
Розваги, конкурси та подарунки – все це і не тільки організували працівники Служби у справах дітей Тернопільської ОДА та поліцейські для підростаючого покоління з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Впродовж дня на території всієї області поліцейські проводили для дітлахів різноманітні розважальні програми в яких участь могли взяти всі охочі.
Це вже вчетверте, коли таких захід проводиться на території нашого краю, але вперше, коли це свято об’єднує все підростаюче покоління Тернопільщини.
![](/assets/sites/tp/2018/may/MVS_9886.jpg)
![](/assets/sites/tp/2018/may/MVS_9890.jpg)
Цьогоріч свято відвідали діти з особливими потребами та такі, які опинилися в скрутних обставинах. Програма була надзвичайно насичена: лише в торгово-розважальному комплексі «Подоляни» дітлахи мали змогу відвідати кінотеатр, каток, бульбашкову кімнату, пограти в боулінг й поближче пізнати роботу людей в формі.
![](/assets/sites/tp/2018/may/MVS_9947.jpg)
Правоохоронці організували для учнів цілу виставку різного виду зброї та амуніції. Дітям показали якою зброєю та спецзасобами користуються правоохоронці, як збирати і розбирати автомати та пістолети. Хлопці та дівчата мали можливість приміряти на себе бронежилети й інше спорядження та оглянути, яке ж насправді службове поліцейське авто всередині.
![](/assets/sites/tp/2018/may/MVS_9928.jpg)
Учень Збаразької загальноосвітньої школи-інтернату Євген Федоркевич розповів, що найбільше йому сподобалась зброя, а саме снайперська гвинтівка.
![](/assets/sites/tp/2018/may/MVS_9919.jpg)
Найбільш захопливою для дітлахів виявилась зустріч з чотирилапим другом поліцейських Річі. Службовий собака демонстрував вміння знаходити різні приховані предмети, виконував різноманітні команди.
![](/assets/sites/tp/2018/may/MVS_8024.jpg)
![](/assets/sites/tp/2018/may/MVS_9942.jpg)
За словами начальника відділу ювенальної превенції ГУНП в Тернопільській області Петра Тиховича, захист дітей - одне з пріоритетних завдань правоохоронців.
-Важливо дбати про майбутніх вчителів, лікарів та поліцейських. Виховати правосвідомих громадян - це виховати справжню націю – зазначив під час брифінгу керівник відділу.
![](/assets/sites/tp/2018/may/WhatsApp Image 2018-06-01 at 15.30.27.jpg)
Як зауважив начальник Служби у справах дітей Тернопільської ОДА Ростислав Дрозд, призначення цього свята полягає в тому, щоб привернути увагу суспільства до проблем дітей, навчити їх як діяти в різних життєвих обставинах та куди звертатися за допомогою.
- Поліцейські надати дітям корисну інформацію, як діяти в екстремальних ситуаціях, при зустрічі з невідомими особами та, що необхідно робити, щоб не стати жертвою.
![](/assets/sites/tp/2018/may/MVS_9936.jpg)
У кожному з районів області для дітей лунали святкові концерти, проведено різноманітні конкурси та квести, де переможці отримували солодкі та корисні подарунки. В Борщівському районі проведено чималу кількість спортивних заходів за участі дітлахів, таких як велопробіг, змагання з футболу та навіть шаховий турнір. Жителі та гості Чортківщини мали змогу спостерігати як діти зі своїми батьками показували злагоджену роботу в командному змаганні «Тато, мама і я». На завершення юнаки відвідали атракціони та отримали приємні призи.
![](/assets/sites/tp/2018/may/MVS_9911.jpg)
Поліцейські радо спілкувалися з дітьми та роздали листівки-застереження та буклети з правилами дорожнього руху, яких учням необхідно дотримуватися завжди та всюди.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області