Правоохоронці розшукують шахраїв!
Опубліковано 08 листопада 2019 року о 11:25
Працівники Бережанського відділу поліції просять допомогти встановити осіб причетних до злочину. Чоловіків підозрюють у шахрайстві в одному із магазинів, що в районному центрі.
Подія трапилась 2 листопада, близько 10 години в приміщенні крамниці «Меблі». Увійшовши в довіру аферисти привласнили 15 000 гривень.
Камери відеоспостереження зафіксували підозрюваних.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/afera_24.jpg)
![](/assets/sites/tp/afera23.jpg)
Правоохоронці звертаються до краян: якщо ви впізнали даних осіб або знаєте їх місце перебування, телефонуйте за номером у Бережанах (03548)2-12-45 або на лінію "102".
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області
Тернопільської області