Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Працівники силових структур краю змагались за першість у легкоатлетичному кросі
Опубліковано 24 квітня 2024 року о 13:05

Чемпіонат з легкої атлетики відбувся між працівниками силових структур краю. Його організували представники Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» з нагоди сотої річниці з дня заснування.

У спортивних змаганнях за звання найшвидшого боролися 24 учасники - представники шести команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області.

Програма змагань включала забіги на дистанції 1000, 3000 та 5000 метрів. Участь брали як чоловіки, так і жінки.

В особистому заліку серед жінок у дистанції 1000 метрів золото здобула працівниця Управління поліції охорони Марущак Діана, а серед чоловіків - рятувальник Назар Даньків.

У кросі на 3000 та 5000 метрів призові місця посіли нацгвардієць Богдан Юрчук й працівник УПО Руслан Даньків.

Крім цього, за результатами особистих змагань перше місце виборола команда Управління поліції охорони. Кубок за друге місце дістався співробітникам Головного управління Національної поліції, а третє – представникам Національної гвардії.

Переможці та команди-призери отримали кубки та дипломи Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.