Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Поліцейські вибороли звання найсильніших у вправах з гирями
Опубліковано 04 березня 2021 року о 11:50

Чемпіонат області з гирьового спорту серед працівників силових структур Тернопільщини відбувся у  Палаці спорту "Текстильник". Захід провели за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021».

28 спортсменів виконували вправи з гирями вагою 32 кг. Головував на змаганнях заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту Зіновій Кульчицький.

В особистій першості переможцями у своїх вагових категоріях стали:  Крет Дмитро ( в/к до 63кг., ГУНП);   Іван Свистун ( в/к до 73 кг ГУНП),  Назар Климчук (в/к до 78 кг. ГУНП);  Василь Свідрук (в/к до 85кг. ТУССО);  Василь Максимів ( в/к до 95 кг.УДСНС), Віктор Мороз ( в/к + 95 кг., УДСНС), Петро Пігович (особисто у в/к + 95кг. ГУНП).

Звання найсильніших  в командному заліку здобули працівники Нацполіції краю, срібло отримали представники Управління ДСНС, а бронзові медалі вибороли чоловіки з Управління поліції охорони в області.

Як зазначив заступник ФСТ Динамо Володимир Небесний, за підсумками змагань найкращі спортсмени вирушать на Всеукраїнський турнір.

Хороший настрій, позитивний заряд енергії та неперевершені емоції отримали усі учасники спортивного дійства, переможці – кубки та грамоти.