Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські Збаража встановили особу зловмисника, який обікрав місцевого жителя

Опубліковано 20 лютого 2025 року о 11:31

Барсетку з документами та грошима, а також банківською карткою викрав із салону автомобіля невідомий. Сума збитків, каже потерпілий, понад 4000 гривень.

Злочин трапився близько 11:00 в Збаражі. Місцевий житель припаркував свій автомобіль марки Volkswagen Tiguan поблизу магазина. Авто не закрив, бо відлучився лише на кілька хвилин. Коли повернувся, то помітив, що з салону зникли речі. Про злочин від одразу повідомив на спецлінію поліції.

У ході проведених оперативно-розшукових дій та опрацювавши відео з камер спостереження працівники групи реагування патрульної поліції, оперативники спільно з дільничними офіцерами встановили особу, причетну до злочину. Це - житель  Тернопільського району 1999 року народження. Чоловік у скоєному зізнався. Сумку, документи та картку повернув, а от гроші витратив на власні потреби.

Йому слідчі поліції оголосили підозру за частиною 4 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання фігуранту запобіжного заходу, а також перевіряють його на причетність до аналогічних злочинів. Триває слідство.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux