Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Поліцейські взяли участь у міжнародній конференції з питань ефективної комунікації
Опубліковано 30 травня 2023 року о 11:48

Міжнародна науково-практична конференція «Комунікація як чинник транспарентності соціальної взаємодії: психологічний, історичний, правовий, економічний та політичний виміри» відбулася у Головному управлінні Нацполіції Тернопільщини. Участь у заході взяли поліцейські, які щодня комунікують з населенням.

Мета конференції – вивчення найкращих комунікативних практик, навчання безнасильницькому спілкуванню, обмін досвідом у сфері перемовин, медіації і культури толерантної взаємодії. Організатори науково-практичної платформи – навчально-науковий інститут комунікацій Західноукраїнського національного університету та Головне управління Нацполіції Тернопільщини.

У конференції взяли участь та поділились власним досвідом представники наукової спільноти з 25 країн світу.

Уже понад рік як тернопільські поліцейські та ЗУНУ уклали меморандум про співпрацю в сфері навчання, обміну досвідом та практичними навичками у правоохоронній діяльності. За цей час співробітники поліції неодноразово проводили вузькопрофільні тренінги, заняття для студентів та магістрів вишу.

«Ми вважаємо цю співпрацю продуктивною і вона дає хороші результати», - зазначила директорка навчально-наукового інституту комунікацій Західноукраїнського національного університету Оксана Коваль.

Як ефективно спілкуватися, конструктивно вирішувати суперечки та якісно вести перемовини дізнавалися учасники конференції. Досвідом щодо врегулювання трудових конфліктів ділилася начальниця відділення Національної служби посередництва та примирення в Тернопільській області Наталія Шершньова.

«При проведенні процедур примирення, працівники нашої служби стають перемовниками і їм необхідно надати сторонам роз’яснення трудового законодавства і знайти компромісне рішення», – зауважила Наталія Шершньова.

Під час конференції поліцейські обмінювалися досвідом, обговорювали проблемні питання та виклики, пов’язані з комунікацією в умовах війни.

«Отримані знання стануть корисними поліцейським при врегулюванні сімейних конфліктів, вирішенні певних конфліктних ситуацій, які можуть траплятися під час несення служби, у роботі з різними верствами населення, а особливо з громадянами, які в умовах війни, потребують первинної психологічної підтримки та допомоги», - розповів співорганізатор міжнародної наукової конференції, начальник сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Тернопільській області Михайло Козюк.

Отримані знання правоохоронці масштабують та в рамках професійного навчання поліцейських передадуть своїм колегам в територіальних підрозділах області.


Відділ комунікації поліції Тернопільської області


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux