Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські проводять досудове розслідування за фактом загибелі трьох осіб на підприємстві поблизу Тернополя

Опубліковано 03 червня 2025 року о 16:33

У рамках кримінального провадження призначено судово-медичні експертизи. Правоохоронці встановлюють обставини події.

Трагедія сталася у п’ятницю, 30 травня. До співробітників відділення поліції №1 м. Тернопіль надійшло повідомлення від рятувальників про те, що на підприємстві в селі Мишковичі загинули троє працівників.

Виїхавши на місце події, поліцейські встановили, що потерпілі  — чоловіки віком 42, 43 та 50 років. Під час виконання робіт з очищення ємності вони втратили свідомість та померли. Тіла направлено на судово-медичну експертизу для встановлення остаточної причини смерті.

За цим фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки). Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області




Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux