На Тернопільщині деякі населені пункти після масштабних обстрілів на тривалий час залишилися без електропостачання. Допомагати місцевим жителям вижити в таких складних умовах взялися поліцейські.
У господарствах жителів сіл, що належать до Тернопільської міської громади, поліцейські - часті гості. Приходять, аби допомогти, особливо людям похилого віку, самотнім, найменш соціально захищеним.
Зі слів поліцейського офіцера громади Тернопільського районного управління поліції Андрія Шеременди, їхній з колегою – Назаром Микитіним робочий день розпочинається і закінчується на господарствах людей, котрі потребують допомоги.
- Ми добре знаємо адреси тих людей, котрі чекають на нашу підтримку та допомогу. Прокинути сніг, нарубати дров, принести води, закупити продукти чи ліки, навіть допомогти витрусити килимки – все, чого потребують пенсіонери, самотні люди, але котрим це вже не під силу зробити, - розповідає Андрій Шеременда.
Капітани поліції щодня обходять до десяти помешкань. Під наглядом поліцейських десять сіл Тернопільської міської громади та приміські Кутківці й Пронятин. І в кожному населеному пункті є декілька адрес за яким правоохоронцям обов’язково потрібно навідатися, бо там чекають на їхню допомогу.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області