Поліцейські навчають дітей правил безпеки на дорозі
Профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму та формування у підростаючого покоління навичок безпечної поведінки на дорозі - з цією метою ювенальні поліцейські постійно проводять профілактично-роз’яснювальні заходи у навчальних закладах.
Днями ювенальна поліцейська Ірина Стефановська спільно з поліцейськими офіцерами громади Віталієм Киянком та Андрієм Музикою провели інтерактивне заняття з безпеки дорожнього руху для вихованців Тернопільського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №13.
У доступній ігровій формі правоохоронці повторили з малечею основні правила дорожнього руху, ознайомили їх із найпоширенішими дорожніми знаками та роз’яснили, як безпечно поводитися на дорозі.
Окрему увагу поліцейські акцентували на необхідності використання світловідбиваючих елементів у темну пору доби. Правоохоронці наголосили, що такі елементи допомагають пішоходам бути більш помітними для водіїв і значно підвищують рівень безпеки.
«Подібні заходи спрямовані на підвищення рівня обізнаності дітей щодо правил дорожнього руху та формування відповідального ставлення до власного життя і здоров’я», - зазначила ювенальна поліцейська Ірина Стефановська.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області