Поліцейські кінологи розповіли дітям про свою роботу та показали вміння своїх чотирилапих помічників
Опубліковано 27 травня 2026 року о 11:54
Кінологічний центр Нацполіції Тернопільщини відвідали учні 4 класу Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука».
Поліцейські кінологи розповіли школярам про свою щоденну роботу та про те, як службові собаки допомагають правоохоронцям у розкритті злочинів і пошуку безвісти зниклих людей.
Діти побачили процес тренування службових собак і наскільки вправно вони виконують команди. Чотирилапі помічники продемонстрували навички пошуку зброї, вибухівки, наркотичних та інших заборонених речовин, а також затримання умовного правопорушника.
На завершення зустрічі усі охочі мали змогу потиснути лапу вірним помічникам правоохоронців та сфотографуватися з ними на згадку.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області