Підпільний цех з виготовлення підакцизних товарів прикрили працівники відділу детективів Тернопільщини
Опубліковано 06 грудня 2019 року о 10:10
Близько п'ятисот літрів спиртової суміші, майже двісті пляшок готової продукції, виготовленої під марками відомих українських брендів, тридцять п’ять тисяч підроблених марок акцизного податку та тисячу пачок цигарок - це та багато іншого під час санкціонованого обшуку, проведеного під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області, вилучили в жителя Теребовлянського району.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/buhlo-str2.jpg)
За словами начальника відділу детективів Юрія Барабана, спирт "підприємець" зберігав у ємностях без дотримування будь-яких санітарних норм. Розливав його по пляшках, які скуповував у пунктах прийому склотари.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/buhlo-str3.jpg)
Реалізовував товар в магазинах та закладах громадського харчування Тернопільщини і сусідніх областей. За попередньою інформацією, підробляв житель Струсова не лише алкоголь, але й цигарки.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/buhlo-str4.jpg)
Усю продукцію та засоби для її виготовлення і фасування вилучили правоохоронці та направили на експертизу.
Працівники поліції встановлюють причетних до нелегального бізнесу, а також шляхи надходження спиртової суміші та інших виробів.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/buhlo-str1.jpg)
Даний факт внесений в ЄРДР відповідно до статті 199 частина 1 ККУ.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області
Тернопільської області