Оперативники розшукують особу, яка обікрала жінку
Опубліковано 03 квітня 2024 року о 15:45
До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернулась 51-річна жителька обласного центру.
Вона повідомила, що, здійснюючи покупки у приміщенні магазину, невідома особа шляхом вільного доступу таємно викрала її мобільний телефон. Збитки заявниця оцінила в 19 тисяч гривень. Поліцейські встановлюють особу зловмисника.
Дану подію слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до частини 4 статті 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
Тривають слідчі дії.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області
![](d42cded03d7141b1bd727ef2cdc86b20650x410_5f4798342ac97.jpg)