Очевидців аварії просять відгукнутися
Опубліковано 18 червня 2019 року о 17:56
Очевидців дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася 16 червня о 10:15 у Тернополі, просять відгукнутися.
На вулиці Шептицького маршрутний автобус збив пішохода. Під колесами бусу опинилася тернополянка, 1946 року народження. Від отриманих травм жінка померла на місці події.
![](/assets/sites/tp/dtp/dtp shept2.jpg)
За попередньою інформацією, потерпіла, переходила проїжджу частину дороги. Що сталося насправді і хто порушив правила, з'ясовує слідчо-оперативна група.
![](/assets/sites/tp/dtp/dtp shept1.jpg)
Поліцейські звертаються до перехожих або водіїв, які в проміжок часу з 10:00 до 10:20 проїжджали повз місце, де трапилася автопригода, і можливо зафіксували аварію реєстратором, телефонувати на лінію "102" або за номером - +380 97 030 0050. Анонімність гарантується.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області
Тернопільської області