Поліцейські Тернопільщини продовжують вилучати у мешканців краю небезпечні предмети

Кримінал
Два вибухові пристрої та зброю вилучили у мешканців області працівники поліції  за минулу добу у рамках профілактичних заходів.
 
Предмет, ззовні схожий на гранату РГД-5 працівники поліції у мешканця Лановецького району.  Поліцейські отримали оперативну інформацію, що він може зберігати небезпечні предмети. Правоохоронці знайшли у чоловіка вибуховий пристрій та запал, який направили на експертизу до Тернопільського наукового дослідного експертно-криміналістичного центру. Відомості про подію внесено до ЄРДР згідно статті 263 ККУ.
 
Ще один небезпечний предмет поліцейські виявили у жителя райцентр Гусятин. Працівники поліції задокументували вилучення з незаконного обігу предмету схожого на гранату Ф-1 та та направили вибухонебезпечний пристрій експертам.
Аби уникнути неприємностей з законом, добровільно здали зброю поліцейським місцевого відділу поліції двоє жителів Чорткова. Арсенал вилученої зброї та  боєприпасів  поповнили 2 пістолети 12 набоїв та дві рушниці.
 
 
Нагадаємо,  оперативно-профілактичні відпрацювання спрямовані на виявлення та вилучення з незаконного обігу  зброї та вибухівки триватимуть до кінця вересня.
Громадяни, які добровільно здають небезпечні предмети, звільняються від кримінальної відповідальності.
 
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області
 

Матеріали для ЗМІ

Контакти
Поліцейські Тернопільщини продовжують вилучати у мешканців краю небезпечні предмети