Метамфетамін виявили під час обшуку в ув'язненої

Кримінал
Білу речовину, схожу на метамфетамін, виявили працівники Збаразької виправної колонії в ув'язненої. Жінку, 1991 року народження, етапували з Луганської області на Тернопільщину в колонію для відбування покарання.
 
Їй інкримінують статтю 121 частина 1 ККУ - Умисне тяжке тілесне ушкодження. За ґрати жінка потрапила на 5 років ще у березні 2016-го.  
 
За словами начальника підрозділу протидії наркозлочинності в області Михайла Димиди, добувати термін вона мала у Збаразькій колонії. Після того, як її доправили на Тернопільщину, працівники установи провели обшук і виявили паперовий згорток порошкоподібної речовини білого кольору, ймовірно метамфетамін. Його засуджена ховала в косметичці, а саме в ковпачку туші.  
 
Коли та хто передав жінці наркотичну речовину, встановлюють слідчі. Сама ж жінка каже, що це для власного використання. Засудженій інкримінують статтю 309 частина 1 ККУ.
 
Вилучене направили на експертизу. Якщо підтвердиться, що це наркотики, то термін відбування покарань може зрости. Триває слідство.
 

Відділ комунікації поліції
Тернопільської області