Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Команда тернопільської поліції здобула кубок змагань - гільзу
Опубліковано 10 грудня 2019 року о 10:10

Відкритий чемпіонат з плавання пам'яті воїна АТО Юрія Горайського відбувся в Тернополі. Його приурочили й до Дня Збройних Сил України.

Впродовж двох днів в обласному центрі в  басейні дитячо-юнацької спортшколи №2 змагалися не лише юні спортсмени, але й силовики.

Близько шістдесяти військових, рятувальників та поліцейських у складі десяти команд Тернопільщини, Рівненської області та Очакова виборювали звання найкращих та найсильніших плавців.

Правоохоронці змагалися у двох вікових категоріях - до і після сорока років у плаванні вільним стилем та пірнанні під водою, долаючи дистанцію в 50 метрів, а також в естафеті - 4 по 50 метрів.

Перемогою завершилися змагання для тернопільських плавців.

У вільному стилі до сорока років перше місце виборов оперуповноважений ТВП Віталій Масний, а у віковій категорії за 40 бронзу отримав Олексій Криворучко - начальник СПН УКЗ в Тернопільській області.

Першість на Відкритому чемпіонаті в естафеті вільним стилем виборола збірна команда працівників Нацполіції Тернопільської області.