Команда слідчого управління виборола першість з міні-футболу
Опубліковано 23 червня 2018 року о 09:15
Футбольні баталії відбулися в п’ятницю, 22 червня на базі ФСТ «Динамо». Шість команд у складі яких 43 правоохоронці боролися за звання найкращої у футбольному чемпіонаті серед структурних підрозділів ГУНП.
![](/assets/sites/tp/2018/June/MVS_1383.jpg)
На футбольне поле вийшли працівники слідства, управління превентивної діяльності, інформаційно-аналітичної підтримки, розшуківці, кадровики та експерти.
![](/assets/sites/tp/2018/June/MVS_1056.jpg)
![](/assets/sites/tp/2018/June/MVS_1517.jpg)
У запеклих футбольних матчах до фіналу потрапили команди слідчого управління та науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Перемогу здобули слідчі забивши два голи у ворота суперника. Срібло отримали експерти, а третю сходинку зайняли гравці карного розшуку.
![](/assets/sites/tp/2018/June/MVS_1514.jpg)
Переможців й призерів нагороджено кубками та почесними грамотами.
![](/assets/sites/tp/2018/June/MVS_1505.jpg)
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області
Тернопільської області