Коляда із заходу на схід: до тернопільських бійців завітав вертеп
Опубліковано 13 січня 2020 року о 10:58
З колядою, щедрівками та різдвяною зіркою до зведеного загону поліцейських Тернопільщини завітали представники Молодіжного націоналістичного конгресу. Бійцям, що несуть службу на східних рубежах показали справжній театралізований виступ.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/vertep.jpg)
У вертепі взяли участь представники Всеукраїнської громадської організації з Тернополя, Києва, Львова, Дніпра. Голова тернопільського осередку МНК Василь Панькевич зазначає, що історія народження Христа по-особливому сприймається на східних рубежах, а бійцям приносить часточку родинного свята та дух Різдва. Вертеп вже мали змогу побачити чимало мешканців Луганської та Донецької областей, а також працівники поліцейських підрозділів та Нацгвардії України.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/vertep2.jpg)
Добру звістку про те, що народився Син Божий учасники релігійного дійства принесли і тернопільським поліцейським, котрі несуть службу в Лисичанську. Персонажі вертепу потішили оригінальною версією біблійної історії, вкотре нагадавши, що добро завжди перемагає зло.
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/assets/sites/tp/vertep3.jpg)
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області