У квітні поліцейські склали 137 адміністративних протоколів за керування транспортними засобами в нетверезому стані

ДТП
Минулого місяця  співробітники поліції області оформили  понад 4600 матеріалів в сфері безпеки дорожнього руху.
 
Серед найпоширеніших порушень: перевищення водіями швидкості, керуваннями транспортними засобами без документів та напідпитку, нехтування правилами паркування та недотримання правил дорожнього руху пішоходами і велосипедистами.
 
 
У квітні на дорогах Тернопільщини трапилося 113 дорожньо-транспортних пригод, з них 26 – з потерпілими. Статистика позитивна: немає загиблих. Зафіксовано 18 аварій, які вчинили нетверезі водії. На щастя, в результаті цих ДТП постраждала лише одна особа.
 
Аналізуючи причини ДТП, перше місце займає – перевищення водіями  швидкісного режиму. Серед іншого також: порушення правил маневрування та виїзд на смугу зустрічного руху.
 
 
Впродовж квітня поліцейські виявили 137 осіб, котрі керували транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. На них складено адмінпротоколи за статтею 130 КУпАП. За це передбачена відповідальність – позбавлення водійського посвідчення на рік і штраф 10,2 тис. грн, а за повторне вчинення цього порушення протягом року доведеться сплатити суму вдвічі більшу.
 
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області