Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Правоохоронці Тернопільщини вибороли призові місця у змаганнях з пауерліфтингу
Опубліковано 18 березня 2019 року о 15:09

Три перших сходинки посіли працівники Тернопільської поліції у змаганнях під назвою Кубок Кия, які відбулися у Києві. Для поліцейських ці випробування принесли незабутні враження та нагороди.

Учасники змагалися у пауерліфтингу з різних дисциплін, серед них: тяга, пуш-пул (двоборство), підйом штанги на біцепс та екстремальний жим лежачи.

У підйомі штанги на біцепс у ваговій категорії 56+ кг перше місце посіла інспектор ювенальної превенції Тернопільського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області Тетяна Зведенюк. Окрім цього поліцейська виконала норматив кандидата в майстри спорту.

Виборов золото та виконав нормативи майстра спорту у ваговій категорії 80 кг в строгому підйомі на біцепс поліцейський роти особливого призначення Володимир Мартинюк.

Ще один тернопільський спецпризначенець Ігор Антоні зайняв першу сходинку у ваговій категорії 100 кг серед юніорів.

По завершенню заходу переможців нагородили кубками, медалями, грамотами та подарунками.