Поліцейські Тернопільщини вирушили в двомісячне відрядження в зону проведення Операції об'єднаних сил

Інформація
Повернутися додому живим й неушкодженим, дбати про безпеку, відчувати руку товариша й підтримувати один одного під час несення служби - основна настанова заступника начальника Головного управління Нацполіції краю Олега Ляховича.
 
У вівторок, 6 серпня у зону проведення Операції об'єднаних сил вирушили бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль» разом з патрульними Тернопільської області. 
 
 
- Дякую за мужність та виконання покладених на вас обов’язків, адже завжди всі поверталися живими й неушкодженими Саме завдяки вам на Сході буде дотримуватися правопорядок. Хочу звернутися до бійців, які вже неодноразово їздили й мають подібний досвід. Пам’ятайте, що з вами вирушають поліцейські, які вперше нестимуть службу в зоні ООС, тому надіюся, ви всіляко підтримуватимете їх й допомагатимете, - зазначив Олег Ляхович.
 

Вперше на схід їде інспектор взводу тактико-оперативної роти Степан Алімов, але свої основні завдання під час забезпечення охорони громадського порядку він знає. Це - перевірка підозрілих осіб, транспортних засобів, вантажів та вилучення предметів з обмеженим обігом.
 
 
Ще один поліцейський, який вперше відправляється на ротацію - старший оперуповноважений Управління захисту економіки Віталій Когут. Чоловік вирішив не бути байдужим та внести свій вклад, адже відчуває патріотичний дух й не може залишатися осторонь.
 
 
Підтримати бійців перед далекою дорогою прийшли друзі та родичі правоохоронців, які не стримували сліз та переживань.
 
 

 

Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

 

Матеріали для ЗМІ